O zajęciach

Wysoka jakość nauczania.

Wszystkie organizowane przez nas zajęcia są prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów, którzy prowadzili m.in. szkolenia dla Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zawodnicy naszego Stowarzyszenia wielokrtonie zdobywali medale w Mistrzostwach Polski i innych zawodach.

Troska o bezpieczeństwo.

Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa na zajęciach. Posiadamy odpowiednie wyposażenie (rękawice, pancerze, maty) i dostosowywujemy treningi do możliwości uczestników. Dzięki temu mogą ćwiczyć u nas zarówno dzieci, jak i osoby starsze.

Szeroki wachlarz technik.

Choć naszym głównym stylem jest Pak-Hok kung fu, to zajęcia wzbogacamy o techniki zaczerpnięte z samoobrony, kick-boxingu, combatu, karate i wielu innych styli. Wszystko to uzupełnione jest technikami ogólnorozwojowymi, poprawiającymi zdrowie i kondycję fizyczną.

Znakomita atmosfera


Na naszych zajęciach będziesz po prostu czuć się dobrze. Zależy nam, żeby terningi były dobrą zabawą, żeby każdy, niezależnie od umiejętności i sprawności, czerpał satysfakcję z zajęć i własnych postępów. Treningi w Stowarzyszeniu pozwolą ci nie tylko rozwijać sprawność fizyczną, ale też odreagować stresy dnia codziennego.

 

Miejsca i terminy treningów.